Sağlık Turizmi

İstanbul, antik çağlardan bu yana hep göz önünde olan ve yaşam döngüsünün hiç bitmediği bir şehir olagelmiştir. Büyük medeniyetlere başkentlik yapmış olan İstanbul, tarihi, coğrafyası ve konumu ile önemli bir ticaret ve yaşam merkezi olmuş dünya standartlarında bir kenttir. Yıllarca farklı kültür ve dinlere mensup nüfusu ile kozmopolit bir metropol olma unvanını hak eden şehir, bugün 15 milyonu aşan nüfusu ile dünyanın sayılı büyük metropollerindendir. Boğaziçi’nin şahane görünümü, Asya ile Avrupa’yı birbirine bağlayan bir köprü görevi gören kentin, tarihi müzeleri ve ihtişamlı tarihi eserleri ile turizm yönünden ilgi çeken bir şehir olmasını sağlamıştır.

Hızlı bir yaşam döngüsünün içinde farklı ve sayısız olanağa sahip olan İstanbul, Türkiye’nin en gözde turizm merkezlerinden biridir. Boğaz’ın eşsiz çekiciliği İstanbul’u yıllar boyunca ticaret ve yaşam merkezi haline getirmiştir. Geçmişi; bugüne kadar yapılan kazılarda M.Ö. 3000 yıllarına kadar ilerleyen İstanbul’un sağlık turizmi açısından haklı bir popülaritesi bulunmaktadır. Özellikle farklı ülke ve kültürlerden birçok insanı ağırlayan kentte, medikal turizm alanında birçok kişi farklı sebeplerden dolayı İstanbul’u tercih etmektedir.

Estetik Center, farklı ülkelerden gelen hastaların ulaşım ve konaklama gibi ihtiyaçlarına da en etkili çözümleri sunmaktadır. Estetik Center, estetik cerrahi alanında yılların deneyimi ve başarılarıyla birçok estetik ve tıbbi soruna konusunda profesyonel uzman doktorları ile cevap vermektedir. Yurtdışından ve yurtiçinden merkezimize gelmek isteyen hastalarımızın ulaşımı, havaalanı transferleri ve konaklama ile ilgili prosedürlerin sağlanması konularında danışmanlık desteği sağlanabilmektedir.

Hastalarımızın ameliyatlarını İstanbul’un en son ve teknolojik donanıma sahip, tam teşekküllü hastanelerinde gerçekleştiriyoruz. Deneyimli ve uzman doktor kadromuzun bugüne kadar gerçekleştirdiği estetik operasyonlarda ki başarısı ve merkezimizin yurtdışından gelen misafirlerimize sağladığı danışmanlık desteği (lüks otellerde konaklama, havaalanı transferleri, vs.) ile Estetik Center sağlık turizmi adına önemli bir katkı sağlamaktadır.

DutchEnglishFrenchGermanTurkish
× Whatsapp