Nem Aşısı | Estetik Center Estetik ve Plastik Cerrahi

Nem Aşısı

NEM AŞISI

Nem, cildimizin daha sağlıklı görünmesi için gerekli olan en önemli faktörlerindendir. Nem kaybı yaşamış olan cilt mat ve kuru görünür. Bu da kişinin olduğundan daha soluk ve yaşlı görünmesine sebep olur. Mevsim geçişleri ve iklimsel değişimler ciltte nem kaybına sebebiyet verir. Ayrıca yaş ilerledikçe de cilt dokusu, nem tutma kapasitesini azaltır.

Nem Aşısının Faydaları Nelerdir?

Nem aşısı içeriğinin temel ürünü hyaluronik asittir. Hyaluronik asit normal deri yapısında yer alan ve su tutma özelliğiyle bilinen bir bileşendir. Nem aşısı uygulamasıyla cilt dokusunun kaybettiği nemi kazanması amaçlanır. Böylelikle ciltteki çatlaklar ve kırışıklar azalmış olup cilt daha diri, daha gergin ve daha genç bir görünüme kavuşmuş olur. Ayrıca nem aşısıyla ciltteki yağlanma ve kuruluk sorunlarının giderilmesi de amaçlanır.

Nem Aşısı uygulaması nasıl yapılır?

Nem aşısı hazır tüp içerisinde gelir. İnce iğneler aracılığıyla cilt altında ve cilt içine enjekte edilir. Uygulama yaklaşık 20 dakika sürer. Uygulama sonrasında günlük aktivitelerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

deneme1
 
Güzelliğinizi keşfedin...

Estetik Center

Mesaj Gönderin
close slider