Lipoliz

Vücudumuzdaki en büyük sorunlardan biri bölgesel yağlanmadır. Yağlanmalar sağlık sorunlarına yol açtığı gibi daha kilolu görünmenize de sebep olurlar. Günümüzde fast food beslenmenin yaygınlaşması, spor yapmaya vakit bulamamak gibi etkenler de yağlanmaların artmasını sağlıyor. Spor yaparak yağlarımızdan kurtulmak aylar veya yıllarca sürebiliyorken lipoliz yönteminde tek seansta dahi etkili sonuç alabilirsiniz.

Nedir Lipoliz ?

Lipoliz, teknolojisi kullanılarak vücuttaki bölgesel yağların azaltılması yöntemine dayanır. Bölgesel yağların yok olmasıyla vücut daha sıkı bir biçime kavuşmaktadır. Bu işlemle basenlere, bacak içlerine, karına, kalça bölgesine; kısacası vücutta yağlanma probleminin olduğu her bölgeye müdahale edilebilir.

Kimler Neden Tercih Ediyor

Bu etkili yöntemi hem kadınlar hem de erkekler tercih etmektedir. İşlem yaz aylarının gelmesiyle mayoların içinde fit görünmek isteyenler için biçilmiş kaftandır. Lipoliz gündelik yaşamı kolaylaştırmaktadır. Hareket kabiliyeti artarken, yağlardan kaynaklanan sağlık sorunları azalma gösterir. Kıyafet seçerken daha fazla seçeneğe yönelebilirsiniz. Sosyal ortamlarda özgüven artışına sebep olmaktadır.

Lipoliz Bir Ameliyat Müdahalesi Değildir<

Neden bu uygulamayı bir ameliyat işlemi olarak düşünmemeliyiz?

 • İşlem lokal anestezi olmadan kısa bir sürede sona erer.
 • Kızarıklık, morluk vb. oluşması minimum düzeydedir.
 • İşlem bittikten sonra günlük yaşamınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 • Sonrasında ağrı, ödem gibi sorunların görülmesi çok nadirdir.
 • Soğuk Lipoliz ve Liposuction Farkı

  Liposuction ameliyat işlemidir. Alınacak olan yağ miktarı çok fazla ise lipoliz yöntemi tercih edilmez. Sizin için en uygun işlemin hangisi olduğuna doktorunuz karar vermelidir.

  Lipoliz ile Kilo Vermek Mümkün Mü

  Lipoliz vücudun belirli bölgelerindeki yağların parçalanması işlemidir. Vücuda biçim vermek, istenmeyen yağlanmaları yok etmek için etkili bir seçimdir. Bu uygulama ile göbeğinizi eritebilir, bacaklarınıza şekil verebilirsiniz. Lipoliz yağlanmanın olduğu her bölgede uygulanabilir ve vücudu biçimlendirmeye yardımcı olur. Fakat lipoliz zayıflamak için bir seçenek değildir. Yağlarınızın görünümünü azaltır vücudunuza estetik bir görüntü kazandırır ama kilo vermek için diyet ve sağlıklı beslenme şarttır. Zayıflamaya gerek duyuyorsanız uzmanıyla beraber bir diyetisyenle görüşmelisiniz.

MERAK ETTİĞİNİZ SORULAR ?

1Lipoliz Nedir
Lipoliz, teknolojisi kullanılarak vücuttaki bölgesel yağların azaltılması yöntemine dayanır. Bölgesel yağların yok olmasıyla vücut daha sıkı bir biçime kavuşmaktadır. Bu işlemle basenlere, bacak içlerine, karına, kalça bölgesine; kısacası vücutta yağlanma probleminin olduğu her bölgeye müdahale edilebilir.
2Lipoliz Öncesi ve Sonrası
Lipoliz vücudun belirli bölgelerindeki yağların parçalanması işlemidir. Vücuda biçim vermek, istenmeyen yağlanmaları yok etmek için etkili bir seçimdir. Bu uygulama ile göbeğinizi eritebilir, bacaklarınıza şekil verebilirsiniz. Lipoliz yağlanmanın olduğu her bölgede uygulanabilir ve vücudu biçimlendirmeye yardımcı olur. Fakat lipoliz zayıflamak için bir seçenek değildir. Yağlarınızın görünümünü azaltır vücudunuza estetik bir görüntü kazandırır ama kilo vermek için diyet ve sağlıklı beslenme şarttır.
3Lipoliz Fiyatı
Lipoliz fiyatı tıbbi bir işlemdir diğer uygulamalarda olduğu gibi fiyatlardan önce yapılması geren doktorun tecrübesi ve işlem yapılacağı ortamın hijyeni çok önemlidir.Bu önemli iki hususla birlikte fiyat konusunda sağlık danışmanı arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.Sağlık ve Güzellik Kişiye Özgündür Başkaları İle Kıyaslanamaz.

Yasal Uyarı Tüm uygulamalarımız hakkındaki bilgiler, kişileri bilgilendirme amaçlı olmakla beraber, herhangi hastalığın teşhis veya tedavisinde kullanılmamalıdır.

.

DutchEnglishFrenchGermanTurkish
× Whatsapp