Innofacial Cilt Yenileme

Innofacial Cilt Yenileme

Innofacial bir cilt yenileme tedavisidir. Son teknoloji ile geliştirilmiş olan bu sistem lazer ışını olmadan yapılmaktadır. Aynı zamanda temizleme, peeling gibi etkileri de bulunan Innofacial yöntemi bir hidredermabrazyon yöntemidir. Cilt düzeyini yeniden yapılandırmaktadır. Cilt görünümünü iyileştirerek, daha güzel bir cilde kavuşmayı sağlayan bu yöntemin uygulama süresi en fazla 20 ila 30 dakika arasındadır. İnnofacıal cihazı ile cilt üzerindeki ölü tabakalar hiçbir ağrı ya da acı olmaksızın su ve vakum yardımı ile temizlenmektedir. Böylece cilt üzerindeki siyah ve beyaz noktalar kaybolur. Uygulama sırasında bu yöntem ciltte herhangi bir tahribat yaratmamaktadır. Bu cihazdaki vakum etkisi cil üzerinde kan akışının düzenlenmesini de sağlamaktadır.

innofacial Cilt Yenileme innofacial Cilt Yenileme

Innofacial Yöntemi Ne İşe Yarar?

Herkes güzel ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için çeşitli tedavi yöntemleri aramaktadır. Innofacial yöntemi de cildin ölü hücrelerden arınmasını sağlayan bir tedavi yöntemidir. Innofacial yöntemi, cildin yeniden yapılanmasını ve yenilenmeye başlamasını sağlamaktadır. Cilde uygulanan vakum etkisi ince çizgiler ve lekeler üzerinde de etkisini göstermektedir. Ayrıca cildi nemlendirir ve gençleştirir. Cilt tonunda iyileşmeler görülür. Bu yöntem ile yapılan cilt bakımı ile el değmeden, ağrısız ve pratik bir şekilde güzel bir cilde sahip olmak mümkündür. Hijyenik olarak uygulandığı için cilde herhangi bir zarar vermemektedir. Ölü hücrelerden kurtulmak isteyen kişilerin tercih etmesi tavsiye edilmektedir.

innofacial Cilt Yenileme innofacial Cilt Yenileme

Innofacial Yöntemi Nasıl Uygulanır?

Innofacial yöntemi lazer ışını olmadan su ve vakum ile uygulanan bir tedavi yöntemidir. Uygulama sonrasında cilt yapısına uygun sakinleştirici serumlar kullanılmaktadır. Bu serumlar cildin nemlenmesine yardımcı olmaktadır. Tedavi sonrasında herhangi bir iyileşme sürecine gereksinim duyulmamaktadır. Cildi tahriş etmeyen bir tedavi yöntemidir. Bu sayede uygulama sonrasında günlük hayata rahatlıkla dönülebilmektedir. El değmeden yapıldığı için diğer yöntemlere göre daha hijyeniktir. Uygulama sonrasında tek dikkat edilmesi gereken nokta o gün yüzün yıkanmaması gerektiğidir. Bir gün boyunca yüze herhangi bir şey sürülmemelidir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin her yaştan insana uygulanmasında herhangi bir engel bulunmaz. En hassas ciltler dahil her cilt yapısına uygundur.

innofacial Cilt Yenileme innofacial Cilt Yenileme

MERAK ETTİĞİNİZ SORULAR ?

1Innofacial veya Hydrafaical Nedir ?
Innofacial yöntemi de cildin ölü hücrelerden arınmasını sağlayan bir tedavi yöntemidir.
2Innofacial Öncesi ve sonrası
Cildi tahriş etmeyen bir tedavi yöntemidir. Bu sayede uygulama sonrasında günlük hayata rahatlıkla dönülebilmektedir. El değmeden yapıldığı için diğer yöntemlere göre daha hijyeniktir. Uygulama sonrasında tek dikkat edilmesi gereken nokta o gün yüzün yıkanmaması gerektiğidir. Bir gün boyunca yüze herhangi bir şey sürülmemelidir.
3Innofacial Fiyatı
Innofacial fiyatı tıbbi bir işlemdir diğer uygulamalarda olduğu gibi fiyatlardan önce yapılması geren doktorun tecrübesi ve işlem yapılacağı ortamın hijyeni çok önemlidir.Bu önemli iki hususla birlikte fiyat konusunda sağlık danışmanı arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.Sağlık ve Güzellik Kişiye Özgündür Başkaları İle Kıyaslanamaz.

Yasal Uyarı Tüm uygulamalarımız hakkındaki bilgiler, kişileri bilgilendirme amaçlı olmakla beraber, herhangi hastalığın teşhis veya tedavisinde kullanılmamalıdır.

.

DutchEnglishFrenchGermanTurkish
× Whatsapp