Estetik Center

2007 Yılından beri İstanbul Tuzla ilçesinde müşterilerimize Estetik, güzellik ve kişisel bakım konularında hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuzdan bu yana müşterilerimiz ile aile olmayı amaçladık. Müşterilerimizin kliniğimizde geçirdiği tüm zamanda kendisini özel ve mutlu hissetmesi en önemli önceliğimizdir. Müşterilerimizin sorunlarına çözüm getirirken en son teknolojiyi en ince detaylarına kadar kullanabilen doktor ve personellerle çalışıyoruz. Her gün gelişen sağlık sektöründe, çalışanlarımızın bilgilerini güncel tutması için kişisel gelişim ve eğitimlerine önem verdik Böylelikle müşterilerimize her zaman mükemmel hizmet vermeyi amaçladık. Cihazlarımız her zaman en iyi hizmeti vermemiz için her yıl yeniler ve müşterilerimizin aldığı hizmetten maksimum faydayı almasını sağlarız.

Yurt dışı ve yurt içi müşterilerimiz için dilerse konaklama, hava alanı transfer ve tedavi süresince vaktini iyi değerlendirmesi tur organizasyonu hizmetleri vermekteyiz. Tüm müşterilerimizin tedavi süresini saati saatine planlarız. Günlük ve saatlik, operasyonlarda günübirlik uçak yolcuğu le müşterimizin 1 günde işlemini sonuçlandırıp evine uğurluyoruz. 1 Günden fazla süren operasyonlarda, operasyon süresince konaklama, transfer gibi ihtiyaçlarınızın tümünü karşılayabiliyoruz.

Eğer sizde Estetik Center’ı tercih eden binlerce memnun müşteri arasına katılmak isterseniz, sizleri memnuniyetle merkezimize bekleriz.

DutchEnglishFrenchGermanTurkish
× Whatsapp